دستگاه های تصفیه آب

دستگاه تصفیه آب صنعتی اسمز معکوس RO
دستگاه تصفیه آب صنعتی اسمز معکوس RO
آگوست 16, 2019
Show all

دستگاه آب شیرین کن صنعتی

دستگاه آب شیرین کن صنعتی

طراحی و ساخت دستگاه های آب شیرین کن صنعتی به روش اسمز معکوس (RO) بر اساس نیازمندی ها و شرایط آب ورودی ، یکی دیگر از زمینه های فعالیت شرکت است.

ظرفیت دستگاه های آب شیرین کن صنعتی شرکت ویستاب، از 5 مترمکعب در شبانه روز شروع می شود. دستگاه های تصفیه آب صنعتی به روش اسمز معکوس (Reverse Osmosis)، توانایی حذف 99.5% ذرات جامد محلول و تقریباً تمامی کلوئیدها و ذرات معلق را از آب های ورودی با کیفیت مختلف، از جمله آب تصفیه خانه های شهری، آب لب شور و آب دریا دارا می باشد.

توضیحات

دستگاه آب شیرین کن صنعتی

دستگاه های آب شیرین کن صنعتی که با روش اسمز معکوس (RO) کار می کنند، دارای آب خروجی با کیفیت بالا و هزینه نسبتاً پایین در مقایسه با سایر روش ها هستند.

دستگاه های تصفیه آب صنعتی شرکت ویستاب، بر اساس نیازهای خاص هر مشتری و نوع کیفیت آب ورودی به دستگاه، توسط یک تیم مهندسی متخصص و مجرب طراحی شده و در اختیار خریدار قرار می گیرد. قطعات و تجهیزات استفاده شده در دستگاه های تصفیه آب صنعتی شرکت ویستاب، از بهترین برندها و با کیفیت قابل قبول بوده و به همین دلیل، از طول عمر کاری و بهره برداری بالایی برخوردار می باشند.

دستگاه های آب شیرین کن صنعتی ویستاب، پیش از ارسال به سایت جهت نصب، تحت تستهای مورد نیاز قرار می گیرد. پس از نصب، راه اندازی و آموزش، دفترچه راهنمای استفاده و نگهداری از دستگاه توسط شرکت ویستاب به کارفرما ارائه می شود تا در نگهداری و بهره برداری دستگاه، مشکلی وجود نداشته باشند. ضمن اینکه، تیم مهندسی شرکت ویستاب ، بصورت تمام وقت آماده ارائه خدمات، سرویس و تأمین قطعات یدکی لازم برای دستگاه های نصب شده می باشد.

نظرات (0)

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دستگاه آب شیرین کن صنعتی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *